7 ćwiczeń, które zmniejszą Twoją talię

image

18-calowa talia może wydawać się mrzonką, ale zmniejszenie obwodu w środku powinno znaleźć się na liście rzeczy do zrobienia każdego z nas.

Badania wykazały, że duża talia wiąże się z dużą ilością trzewnej tkanki tłuszczowej wokół narządów jamy brzusznej. Może to prowadzić do stanów zapalnych, wysokiego poziomu cholesterolu, insulinooporności i innych problemów związanych ze złym stanem zdrowia.

Uzyskanie szczupłej talii nie jest łatwe. Wszystko zależy od ćwiczeń, które wykonujesz. Długie i powolne sesje cardio nie zadziałają, a przysiady aż do zdrętwienia środka ciała nie są rozwiązaniem. Trzeba nie tylko wyizolować abs, ale także cel mięśnie, które biegną w górę boku, skośne, i głębokie mięśnie gorsetowe brzucha, transversus abdominis. Spróbuj tych ruchów regularnie, aby pozbyć się centymetrów z talii.

    Skakanie na linie: To ćwiczenie nie jest tylko dziecinną zabawą. Skakanie na skakance znacznie podnosi tempo przemiany materii i zmusza do zaciśnięcia mięśni w tym samym czasie. Podwójne whammy dla talii! Burpees: Wszyscy kochają je nienawidzić, ale burpees są super skuteczne, jeśli chodzi o przycinanie talii. Rozpocznij w pozycji stojącej. Spadek do pozycji przysiadu z rękami na ziemi i kopać stopy z powrotem, utrzymując ramiona rozszerzone. Wróć stopami do pozycji przysiadu i podskocz do pozycji stojącej.Bicycle crunches: Zapewnia to korzyści z cardio, jednocześnie kierując swoje abs. Dolna część ciała / górna akcja ciała pozwala skupić się na całej ścianie brzucha. Spróbuj naprzemiennie z podniesieniem kolana i skrętu tułowia.Side deski: Zdobądź swój kształt klepsydry, angażując boczne mięśnie rdzenia, głównie wewnętrzne i zewnętrzne skośne. Płaszczyzny boczne pomagają wzmocnić i usprawnić mięśnie skośne, ale nie tworzą mocno umięśnionego wyglądu.Pchnięcie bioder: Wszystkie rutyny kształtujące talię dla kobiet zawierają hip thrust. Wraz z ruchami mostka pośladkowego, celuje on w pośladki i mięśnie dolnej części pleców. Rób to regularnie, aby poprawić swoje krzywe i sprawić, że talia wydaje się mniejsza.Pionowe podnośniki bioder: Te ruchy mogą aktywować twoje mięśnie poprzeczne brzucha. Stwórz kształt litery L, leżąc płasko na plecach i podnosząc nogi, aż stopy znajdą się bezpośrednio nad biodrami. Z tej pozycji, podnieś biodra z podłogi, popychając je w kierunku sufitu. Upewnij się, że nogi pozostają proste.Swiss ball rollout: Ta przeróbka deski polega na użyciu piłki szwajcarskiej. Połóż dłonie na piłce, utrzymaj pozycję deski i lekko tocz piłkę do przodu. Przytrzymaj pozycję przez 3 sekundy, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. W ten sposób ćwiczysz mięśnie brzucha, skośne i dolną część pleców.

To mogą być małe kroki do utraty wagi, ale przechodzą długą drogę, jeśli chodzi o odzyskanie szczupłej talii. Zacznij już dziś!

Tagi: Ćwiczenia na rowerzeBurpeesPrzepychanie bioderSkoki na linieBoczne deskiSwiss ball rolloutPionowe unoszenie bioderTrening talii